Atzinību guvis Alises Grāviņas zīmējums Latviešu valodas aģentūras konkursā „Tu esi Latvijas dārgums”

Vija Rudzīte Uncategorized

Dzimtās valodas dienā 21.februārī Latviešu valodas aģentūra sveica konkursa „Tu esi Latvijas dārgums” uzvarētājus. Konkursā tika pieteikti 848 radošie darbi (esejas, dzejoļi, domraksti un zīmējumi) gan no Latvijas, gan latviešu skolām pasaulē – Vašingtonas ev. lut. draudzes pamatskolas, Ņujorkas latviešu ev. lut. draudzes Ņūdžersijas latviešu pamatskolas, Briseles II Eiropas skolas, Mineapoles sv. Paulas Latviešu skolas un Tallinas Eiropas skolas.

No katras skolas varēja iesūtīt ne vairāk par deviņiem darbiem, un tas nozīmē, ka konkursā piedalījās daudz vairāk bērnu un jauniešu.Žūrijas komisija (UNESCO LNK ģenerālsekretāre B. Moļņika, literatūrzinātniece, Latvijas Universitātes profesore, mācību grāmatu autore I. Stikāne, māksliniece, grāmatu „Koko un Riko” zīmējumu autore L. Lošina, rakstnieks V. Rūmnieks un Latviešu valodas aģentūras projektu vadītāja V. Līcīte-Meldere) spraigā diskusijā ir vērtējusi un noteikusi labākos radošos darbus.

Salas vidusskolu konkursā ar radošajiem domrakstiem pārstāvēja Alise Grāviņa un Reinis Geršebeks (6.klase), latviešu valodas skolotāja Inta Kozlāne un ar zīmējumiem Alise Grāviņa (6.klase) un Alise Zvejniece (7.klase), vizuālās mākslas skolotāja Dace Ķiploka. Atzinību guvis Alises Grāviņas zīmējums! Apsveicam! Esam jau saņēmuši apsveikumu skolotājai D.Ķiplokai! Gaidām Alises dāvanu!

Dalīties ar ierakstu