Karnevāls Viesītes Mūzikas un mākslas skolā 6.martā

Vija Rudzīte Uncategorized

               6.martā Viesītes Mūzikas un mākslas skolā norisinājās ikgadējais mākslas bērnu sadraudzības karnevāls. Šogad karnevāla tēma “PĀRTOPI PAR MĀKSLINIEKU VAI MĀKSLAS TĒLU”, tāpēc pasākumā varēja sastapt dažādus pārtapušus māksliniekus kā Vincentu Van Gogu, Pablo Pikaso, Frīdu Kalo u.c., kā arī  neskaitāmus mākslas tēlus. Karnevāls ir ne tikai izklaides pasākums, bet tam arī izglītojošs raksturs, jo bērni piedalījās erudīcijas konkursā ‘’ Vai atpazīti mākslinieku ”. Notika dažādas spēles ar interesantiem mākslas uzdevumiem.

         Tika apbalvoti 1. kārtas uzvarētāji valsts mākslas konkursā „Tēls. Telpa. Scenogrāfija.”, kurš notika Viesītes Mūzikas un mākslas skolā. Salas vidusskola lepojas, jo uz konkursa 2.kārtu, kas notiks 27. martā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, tika izvirzītas mūsu skolnieces- Amanda Stalidzāne, Amanda Bazajeva un Daniela Čamane. Turēsim par viņām īkšķus!

    Pasākuma vadītāji bija mākslas skolas audzēkņi, kuri tiešām no sirds bija gatavojušies karnevāla pasākumam. Paldies par karnevāla organizēšanu skolotājai Ingai Kovaļevskai un skolas direktorei Ingai Bartkevičai. Paldies Salas pašvaldībai par transporta atbalstu.

Viesītes Mūzikas un mākslas skolas skolotāja Dace Ķiploka.

Dalīties ar ierakstu