Skolēni piedalās”Labbūtības ceļa kartes” izvērtēšanas pasākumā tiešsaistē, ko organizē Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra

Vija Rudzīte Uncategorized

14.12.2021.- Mūsu skolas projekta grupas skolēni Kristīne Raģe, Darja Andronova, Francis Alužāns un skolotāja Inese Sauska piedalās “Labbūtības ceļa kartes” izvērtēšanas pasākumā tiešsaistē, ko organizē Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra ar mērķi apkopot un izvērtēt projekta īso, bet diezgan sarežģīto norisi. Jāatzīst, ka mūsu projekta grupas skolēniem un līdzpārvaldei projekts sagādāja gan prieku, gan vilšanos- daudzo ierobežojumu dēļ, saskaroties ar grūtībām, meklējot risinājumus.

Tomēr tas arī parādīja, kā rīkoties reizēm pat bezcerīgās situācijās. Novērtējam, ka projekts deva ne tikai zināšanas par mentālo veselību, bet arī bija iespēja jauniešiem pašiem uzzināt, kā uzrakstīt un realizēt projektu. Lai arī projekta ietvaros aktivitātes varējām īstenot tikai līdz 2021.gada decembra beigām, projekta rezultātus, zināšanas un prasmes būs iespējams izmantot arī turpmāk.

Noslēguma pasākumā varējām iepazīt arī citu skolu pieredzi, darboties psihoemocionālās veselības ekspertu darbnīcās, noklausīties EP deputātes Daces Melbārdes pieredzes stāstu, saņēmām pateicības un iedvesmas vārdus no JSPA direktores Dainas Sproģes unIzglītības un zinātnes ministres Anitas Muižnieces uzrunām. Kahoot viktorīna dažiem skolēniem nodrošināja balvas, bet “Stand-Up comedy”- labu noskaņojumu.

Dalīties ar ierakstu