Skolēni saņem naudas balvas, pateicības konkursā “Radošā Zemgale”

Vija Rudzīte Uncategorized

Aizvadītā gada nogalē saņēmām lielisku ziņu par panākumiem konkursā “Radošā Zemgale”. To jau trešo gadu organizē Zemgales uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Junior Achievement – Young Enterprise Latvija, Zemgales pašvaldībām, izglītības iestādēm un reģiona uzņēmējiem.

Visi konkursa dalībnieki, protams, guva pieredzi, izmēģināja savus spēkus reālas reklāmas veidošanā, bet divas komandas kļuvušas par uzvarētājām un ieguvušas naudas balvu 7.-9. klašu grupā SIA GUSTO reklāmas rullīti veidoja Agnese Zvaigzne-Elksnīte, Karolīna Buķe, Lauma Kalniņa, Natālija Krasovska – 8.b klase.10.-12. klašu grupā Z/S “AVEŅI” reklāmu veidoja – Līva Plociņa, Santa Zaķēna, Markuss Rūrāns, Zane Garsila, Ralfs Kļaviņš – 11.klase.

Prieks, ka ne tikai laureāti, bet arī visi pārējie skolēni, kas piedalījās konkursā ar saviem darbiem, guva nelielas piemiņas veltes un pateicības no organizatoriem. Attēlos – balvas sasniegušas savus īpašniekus. Paldies konkursa organizatoriem par iespēju mācīties darot! Skolēnus konsultēja skolotāja – Inga Ozoliņa.

Dalīties ar ierakstu